top of page
Bez nazwy.png

Wszystko Żeby Chronić Środowisko

Na rynku styropianów i systemów dociepleń pojawiliśmy się w 2000 roku. Wiedzę czerpaliśmy od najlepszych garściami by z pasji w 2008 roku zaistnieć jako samodzielni przedsiębiorcy. 

Świat dzięki technologiom skurczył się a my właśnie temu światu – często zasnutemu smogiem – dajemy to co najlepsze: czyste powietrze, oszczędności i co za tym idzie, spokój. 

Każdy klient jest dla nas ważny. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Realizujemy małe duże inwestycje: galerie, hale produkcyjne, salony firmowe itp. a także te małe powierzchnie takie jak balkony             i tarasy. 

Od lat pracujemy na zaufanie do marki AMITEC, która jest wypadkową naszych wieloletnich starań. Uczciwie    i profesjonalnie pracujemy dla mniejszych podmiotów, zwykłych gospodarstw domowych, firm rodzinnych czy zakładów pracy. Dbamy o korzenie!

Etapy Pracy Projektowej

KROK 1

analiza potrzeb

KROK 2

prace koncepcyjne, konsultacje

KROK 3

własna produkcja 

KROK 4

montaż

Praca zespołowa

Nasza Gwarancja Jakości

Zgodnie z krajowymi i europejskimi wytycznymi oraz zaleceniami Polskiego Stowarzyszenia Producentów Styropianu w zależności od typu wyrobu bierzemy pod uwagę wskaźniki związane m.in. z poziomem deklarowanej cechy przewodniej, gęstością wyrobu, przewodzeniem ciepła czy naprężeniem ściskającym. 

bottom of page