top of page
AdobeStock_249216471.jpeg

Nasz kompas wartości

Zaopatrujemy każdego od A do Z, czyli od Ambitnych projektów do Zadowolenia Klientów. 

Wysoka jakość produktów, optymalne koszty, szybkość          i elastyczność działania oraz obowiązkowa wrażliwość społeczna to jedne z głównych ram funkcjonowania naszej firmy.

Dzięki doświadczeniu i bardzo szerokiemu wachlarzowi jakie oferuje AMITEC jesteśmy przygotowani do współpracy z naszymi klientami na każdym etapie. Od momentu projektowania poprzez zmiany w koncepcjach, aż do właściwej inwestycji.

AdobeStock_268026635.jpeg

DOSTARCZAMY DOBREJ JAKOŚCI PRODUKTY

Budujemy wiarygodność i reputację naszej firmy oraz marek poprzez poziom tego co tworzymy na co dzień. To na czym nam bardzo zależy to rekomendacje naszych klientów. O każde pojedyncze zaufanie zabiegamy z ogromną pasją i wiarą w to co robimy.  

AdobeStock_210099587.jpeg

MAMY OPTYMALNĄ CENĘ

Styropian bywa oprócz ciepła… szorstki. Szczególnie ten przy fundamentach a rzeczą fundamentalną przy realizacji danego zadania, są chłodne wyliczenia. Takie, które powiedzą Klientowi wszystko i później pozytywnie Go zaskoczą!

AdobeStock_314944592.jpeg

SZYBKO ODPOWIADAMY NA ZGŁASZANE PROBLEMY

Priorytetem jest obsługa klienta, który poprzez różnorodne kanały informacyjne otrzymuje w pełni wystarczalną i profesjonalną informację. Dostosujemy się w każdej dogodnej dla Ciebie chwili            i w sposób, który jest skuteczny. Cenimy sobie Twój czas. 

AdobeStock_355271938.jpeg

ANGAŻUJEMY SIĘ W ISTOTNE DLA NAS OBSZARY 

Niezwykle ważne są dla nas trzy kluczowe kwestie: odpowiednie, wyzwalające energię traktowanie naszych pracowników, ekologiczne i podążające za trendami traktowanie naszego środowiska oraz wspieranie społeczności, wokół których prowadzimy swoje działania.

bottom of page